polski slovak
Pre slabozrakých
 mapa serwisu
Home  >  Kontakt
Kontaktný formulár
E-mail: *
Názov príspevku:
Obsah príspevku:
* V zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Administrátorom údajov je Centrum európskych projektov so sídlom vo Varšave, ulica Domaniewska 39A. Údaje spracováva Spoločný technický sekretariát jedine za účelom výmeny informácií a obsluhy korešpondencie a iným subjektom nebudú sprístupňované. Uvedenie osobných údajov je dobrovoľné a osoba, ktorá bude súhlasiť so spracovaním osobných údajov, má právo do svojich údajov nahliadnuť a opraviť ich..
Prepíšte kód z obrázka:
 
 

* povinné

Vyššie uvedený formulár slúži ako kontakt so Spoločným technickým sekretariátom. V záložkách na ľavej strane sa dodatočne nachádza zoznam inštitúcií zapojených do implementácie Programu spolu s kontaktnými údajmi na kontaktnú osobu.

map
Baza projektov
FORMÁTY SÚBOROV NA STIAHNUTIE
 
rss
...partnerstvom k spoločnému rozvoju...
Spolufinancovane Európskou úniou z prostriedkov
Európskeho fondu regionálneho rozvoja
   European Union
 
© 2009-2022 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Táto stránka používa súbory cookies pre lepšiu prevádzku webového sídla. Pri návšteve tejto stránky súhlasíte s podmienkami ich použitia. Môžete vypnúť cookies vo vašom nastavení prehliadača.
test