polski slovak
Pre slabozrakých
 mapa serwisu
Home  >  Informácie pre žiadateľov  >  Školenia a konzultácie
Školenia a konzultácie

Dni otvorených dverí Spoločného technického sekretariátu pre potenciálnych žiadateľov 

 V súvislosti so spustením druhej výzvy na predkladanie žiadostí o finačný príspevok v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007-2013 Spoločný technický sekretariát organizuje konzultácie pre všetkých záujemcov.

Počas obdobia trvania výzvy sa konzultácie budú uskutočňovať dvakrát týždenne – v stredu a piatok od 10.00 do 14.00 od 8. februára 2010. Trvanie konzultácii pre každého potenciálneho žiadateľa je 30 minút. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že konzultácie sa budú týkať koncepcie projektu a projektového zámeru resp. nápadu. Vzhľadom na zabezbečenie rovnosti príležitostí všetkých budúcich žiadateľov nebudeme môcť v tejto fáze overovať formálnu správnosť Vašich vyplnených žiadostí o finančný príspevok.

Srdečne pozývame všetkých záujemcov. S cieľom zabezpečenia efektívneho priebehu konzultácií Vás prosíme o skoršiu registráciu na Spoločnom technickom sekretariáte zaslaním vyplneného formulára registrácie na e-mailovú adresu ssierpinska@plsk.eu.

 

 Formulár registrácie na konzultácie            

 

Vzhľadom na očakávaný veľký záujem o konzultácie Vás prosíme, aby ste sa pred príchodom na Spoločný technický sekretariát uisitili, že ste boli zaregistrovaní a obdržali ste potrvdenie termínu konzultácie (dátum a hodina).

 

ŠKOLENIA JANUAR 2010
V súvislosti s vyhlásením II. výzvy na predkladanie žiadostí o finančný príspevok v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007-2013 sa uskutočnili školenia pre potenciálnych žiadateľov. Prezentácie prednášané počas školení sú zverejnené v nasledovnej schránke “viac“.
VIAC >
map
Baza projektov
FORMÁTY SÚBOROV NA STIAHNUTIE
 
rss
...partnerstvom k spoločnému rozvoju...
Spolufinancovane Európskou úniou z prostriedkov
Európskeho fondu regionálneho rozvoja
   European Union
 
© 2009-2021 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Táto stránka používa súbory cookies pre lepšiu prevádzku webového sídla. Pri návšteve tejto stránky súhlasíte s podmienkami ich použitia. Môžete vypnúť cookies vo vašom nastavení prehliadača.